Mesajı

Mesajı

09 Aralık 2019 12:20 974 kez Okundu

Kıymetli Hemşehrilerim,

 

Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleri, siz değerli hemşehrilerimin teveccühleri ve destekleriyle ilçemize hizmet için çıktığımız bu yoldaki çalışmalarımızı yine sizlerin destekleriyle sürdüreceğiz.

Bu kutlu vazifeyi ifa ederken, gerek teşkilatımızın değişik kademelerinde görev alan vefakâr yol arkadaşlarımızdan, gerekse ilçemizin her kesiminden, siz değerli halkımızdan gördüğümüz güven ve destek ile güçlenerek, güçlü Güneysınır olmak için gece, gündüz azimle çalışacağız.

Bir Belediye Başkanı aynı zamanda o şehrin “Şehrül-Emin”idir. Üzerimizdeki bu sorumluluğun bilinciyle, çalışma arkadaşlarımızla birlikte, ilçemizdeki 18 mahallede yaşayan hemşehrilerinizin beklentilerine cevap vermeye, iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışacağız. İnsana, çevreye ve doğaya değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket edecek; emeğe, dayanışmaya ve insani değerlere sahip çıkmayı görev bileceğiz.

Bizlere yakışır bir şekilde, el birliği ve dahası gönül birliği ile; değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, yaşam kalitesi yüksek bir ilçe oluşturmak en büyük hedefimizdir.

Hep birlikte daha güzel bir Güneysınır için çalışma fırsatını şahsıma layık gören siz değerli hemşehrilerime teşekkürü bir borç biliyorum.

Halkımızın bize emanet ettiği ilçemizde daha güzel ve mutlu yarınlarda buluşmak dileği ile en kalbi muhabbetlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

Ahmet DEMİR

Güneysınır Belediye Başkanı


Görseller