![Belediye Başkanımız Ahmet Demir](https://res.cloudinary.com/dvvz9mwjo/image/upload/c_fill,g_auto:body,h_420,w_900/v1/guneysinir/GuneysinirBelediyesi-2023-4-19_14-19-23-3nXEaKfgbCvd.png)
19 Nisan 2023 12:19 52 kez Okundu
Belediye Başkanımız Ahmet Demir'in Ramazan Bayramı Mesajı
Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet Demir bir mesaj yayımlayarak; Güneysınırlı hemşehrilerimizin ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını tebrik etti.
Belediye Başkanımız Ahmet Demir mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Onbir ayın sultanı mübarek Ramazan ayına veda ederken Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini, neşesini ve bereketini hep birlikte yaşıyoruz. Rabbimize hamd olsun, şükürler olsun.
Mübarek Ramazan Bayramının; hayırlara vesile olmasını, birlik, beraberlik, sağlık ve huzur içerisinde nice bayramlara hep birlikte kavuşmayı Cenâb-ı Hâk’tan diliyor, Güneysınırlı hemşehrilerimin, Milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.”