![Güneysınır](https://res.cloudinary.com/dvvz9mwjo/image/upload/c_fill,g_auto:body,h_420,w_900/v1/guneysinir/GuneysinirBelediyesi-2023-12-25_08-12-04-65qFkWI1lv3J.jpg)
25 Aralık 2023 07:12 92 kez Okundu
Güneysınır'da "Örenboyalı Mahalle Konağı" hizmete açıldı.
Güneysınır'da “Örenboyalı Mahalle Konağı” düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Güneysınır’ın kırsal mahallelerinden olan Örenboyalı Mahallesine Güneysınır Belediyesi tarafından kazandırılan Mahalle Konağının açılışına; Güneysınır Kaymakamı Oğuz Yiğit, Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet Demir, vatandaşlar ve davetliler katıldılar.
Konuşmaların ardından törene katılan protokol tarafından Örenboyalı Mahalle Konağı hizmete açılarak törene katılanlara toplu yemek ikramında bulunuldu.