![Spor Tesisleri](https://res.cloudinary.com/dvvz9mwjo/image/upload/c_fill,g_auto:body,h_420,w_900/v1/guneysinir/GuneysinirBelediyesi-2019-12-05_11-37-39-qOICtLYr90vw.jpg)
Spor Tesisleri
Devam Eden 05 Aralık 2019 10:37 598 kez OkunduHemşerilerimizin güvenli ve uygun şartlarda spor yapabilmelerini ve sporu sevdirmek suretiyle gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak amacıyla uygun mahallelerimize voleybol-basketbol ve sentetik çim halı saha tesisleri yapılacaktır.
Ayrıca Mevlana Mahallemize 1 adet 250 kişilik Kapalı Spor Salonu kazandırılacaktır.