![Tarımsal Desteklerimiz](https://res.cloudinary.com/dvvz9mwjo/image/upload/c_fill,g_auto:body,h_420,w_900/v1/guneysinir/GuneysinirBelediyesi-2020-4-02_08-02-02-hEZ3kq1XFRy7.jpeg)
Tarımsal Desteklerimiz
Tamamlanan 09 Nisan 2020 11:54 478 kez OkunduFAALİYET ADI : Üzüm Sıkma Makinası Dağıtımı FAALİYET TÜRÜ : Tarımsal Destekler FAALİYET ALT TÜRÜ : Makine Ekipman Desteği YILI : 2019 MİKTARI : 14 Adet MALİYETİ : - KURUM : Büyükşehir Belediyesi AÇIKLAMA : Tarımsal destekler kapsamında Konya Büyükşehir Belediyemizce 14 Mahallemize 14 Adet Üzüm Sıkma Makinası dağıtımı yapıldı. |
FAALİYET ADI : Çilek Ekme ve Malçlama Makinası FAALİYET TÜRÜ : Tarımsal Destekler FAALİYET ALT TÜRÜ : Makine Ekipman Desteği YILI : 2020 MİKTARI : 1 Adet MALİYETİ : - KURUM : Güneysınır Belediyesi AÇIKLAMA : Güneysınır ilçemizde çilek dikimi yapılan mahallelerimizde üreticilerimizin işlerini kolaylaştırmak için “Çilek Ekme ve Malçlama Makinası” satın alındı. Çilek ekme makinası; damlama hortumu çekme, malç (siyah naylon) örtme, kenarlarını toprakla kapatma, 20 cm yüksekliğinde sırt yapma ve naylon üzerine istenilen aralıklarda delik açma ve gübreleme özellikleri ile üreticilerimizin kullanımına sunuldu. |